Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Balení oliv jako dárek

Nedovedete si představit přípravu pizzy bez oliv a rádi byste ochutnali kvalitní španělské? Darovat je můžete v dárkovém balení také každému, kdo rád vaří. Objednat je nyní můžete za výhodnou cenu z nabídkového katalogu společnosti Bassta, který najdete zde www.bassta.cz/produkty/.

Proč jíst olivy?

Olivy jsou plody středozemského stromu zvaného Olea europaea a dozrávají po odkvětu bílých voňavých květů. Olivy obsahují více jak 50% oleje a téměř 40% vody. Olivy se díky cestování a poznávání reálií jižních států dostávají na český jídelníček. Olivy by neměly scházet v žádné pestré a vyvážené kuchyni. Olivy jsou po zpracování konzumovány v teplé i studené kuchyni. Recepty na přípravu oliv v obou typech kuchyní můžete čerpat, jak v knižních kuchařkách, tak třeba na internetu. Málokdo ví, že syrové olivy se nedají jíst, neboť jsou tvrdé a nechutné. Olivy jsou považovány za významný zdroj vitamínů A a E. Obsahují nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty, které odbourávají v těle nebezpečné volné radikály. Olivy dodávají lidskému tělu také přírodní vlákniny i minerály. A to zejména železo, vápník, draslík a hořčík.

Olivy značky Bassta

Internetová prodejna společnosti BMC Brno je předním dodavatelem španělských potravin značky Bassta. Za skutečnou pochoutku je považováno gastro balení olivy plněné paprikovou pastou. Skvělou chutí Vás očarují také zelené olivy s celou mandlí. V nabídkovém katalogu najdete, jak zelené, tak černé olivy. Rozdíl mezi zelenými a černými olivami spočívá v tom, že zelené olivy určené pro jídlo se češou nezralé. Černé olivy jsou bohatší na olej a jsou zralejší než zelené olivy.

30. 10. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...