Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Eurovíkend v Holandsku

Marně si lámete hlavu nad tím, jakým vánočním dárkem překvapit pod stromečkem Vaši přítelkyni, aby měla skutečnou radost? Zkuste pro vás oba naplánovat prodloužený víkend v zemi tulipánů. Ubytování za dobrou cenu najdete již dnes zde www.firmanazazitky.cz/levne-eurovikendy/

Holandsko skvělé místo pro eurovíkend

Sám nejlépe pravděpodobně víte, jaký vánoční dárek by Vaši drahou polovičku potěšil, avšak pokud chcete být skutečně originální, prodloužený víkend v zahraničí Vám tento cíl pomůže splnit. V hotelech Holandsko si užijete také pestré wellness služby. Holandsko neboli Nizozemí si zamilujete již při první návštěvě. Tato malá země na západě Evropy Vás ohromí svými zvyky, nespoutanou přírodou i nádhernými pamětihodnostmi a bohatou historií. Pro Holandsko jsou charakteristická rozkvetlá pole, pelotony lidí na jízdních kolech, úzké grachty proplétající se středověkými městy s úzkými domy i kanály, které geometricky rozdělují celou zemi na travnaté poldery, na nichž lze shlédnout pasoucí se ovce, koně a krávy. V Holandsku se nebudete nudit, ať už sem přijedete za vysokohorskou turistikou a horolezectvím, nebo jako milovníci umění. Své kouzlo v této malebné zemi objeví rovněž nadšení milovníci květin.

Tipy na výlet během pobytu v Holandsku

Rozhodnete-li se pro eurovíkend Holandsko, pak byste si neměli nechat ujít příležitost navštívit národní park De Höge Veluwe s rozlohou 55 km2, kde se rozprostírají borovicové háje, vřesoviště a duny. Největší květinový park Keukenhof v Evropě najdete asi 30 km jihozápadně od Amsterdamu. Na ploše 32 ha zde roste na 7 milionů květin a dva a půl tisíce stromů osmdesáti sedmi druhů. Kromě tulipánů Vás zde okouzlí narcisy, hyacinty, begonie, mečíky, růže, lilie a mnohé jiné květiny. Jedním z nejkrásnějších evropských městem je Amsterdam. Centrum města připomíná podkovu kanálů, kterých je zde mnohem více než v Benátkách. Amsterdamské kanály byly zařazeny do světového kulturního dědictví UNESCO. Druhou památkou, která byla zapsána do světového dědictví UNESCO, se stala obranná linie Amsterdamu. Byla vybudována na přelomu 19. a 20. století okolo městské zástavby.

29. 11. 2017

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...