Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Španělské víno jako dárek pro známé

Chystáte se na narozeninovou oslavu ke známým a nevíte si rady s výběrem dárku? Buďte nadčasoví a darujte kvalitní španělská vína.

Jak vybírat španělské víno?

Rozmanitý výběr španělských vín najdete v e-shopu společnosti BMC Brno. V portfoliu objevíte, jak červená, tak bílá vína. Španělsko díky svým výhodným podnebním podmínkám je považováno za jedno z největších producentů vína. Velmi dobře se daří především odrůdám červeného vína. Typická je pro ně zejména nezaměnitelná chuť, barva i vůně. Vína z oblasti Rioja nebo Ribera del Duero patří k tomu nejlepšímu, co lze vůbec z vín ochutnat. K nejvíce pěstovaným odrůdám v tomto přímořském státě patří odrůdy červeného vína Tempranillo, Garnacha, Syrah a Merlot. Možná Vás překvapí, že zatímco v České republice se dělí vína podle označení cukernatosti na jakostní a přívlastková, ve Španělsku není tohoto označení třeba, neboť téměř všechny odrůdy dosahují vysoké cukernatosti. Kvalitu španělského vína poznáte snadno podle stupnice oznamující dobu a podmínky zrání. K těm nejkvalitnějším náleží vína s označením Crianza, Reserva a Gran Reserva. Obecně se nechávají déle zrát červená vína.

Pochutnejte si na španělských delikatesách

Společnost BMC Brno však není pouze předním dodavatelem španělských vín na český trh, nýbrž díky této firmě si můžete pochutnat také na delikatesních potravinách z této přímořské země. Produkty prodává pod známou značkou Bassta. Portfolio obsahuje zdravé a chutné olivy, olivové oleje, konzervované kusy zeleniny a ovoce, mořské speciality i rozmanité sladké pochoutky. Ze španělských delikates doporučujeme ochutnat především paštiky, džemy, nakládanou zeleninu, luxusní sladkosti turrón i vynikající mandle. Pro potraviny značky Bassta je typická nezaměnitelná chuť, dlouhodobá trvanlivost i špičková kvalita.

29. 01. 2019

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...