Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Darujte si rekreaci v Blansku

Začínáte si pomalu tvořit plány na léto a rádi byste si po náročném shonu udělali radost pohodovou dovolenou? Zůstaňte věrni České republice a navštivte malebný region Moravský kras.

Kam na letní dovolenou v tuzemsku?

Komfortní ubytování pro Vaše toulky Moravským krasem najdete v ubytování Macocha. Do levného ubytování Blansko je možné dopravit se nejen vlastní dopravou, ale také autobusem nebo vlakem. Jak autobusové, tak vlakové nádraží se nachází totiž nedaleko ubytování. Ubytování Macocha je ubytování hotelového typu a poskytuje pohodlí, jak rodinám s dětmi, tak jednotlivcům a menším skupinám. Hotel disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Na pokoji tak najdete, jak WC, tak koupelnu. Součástí hotelu je také restaurace, kde si můžete dát něco dobrého k jídlu. V hotelovém areálu najdete také vyžití pro Vaše volnočasové aktivity. Můžete si zde zahrát oblíbené kuželky nebo o něco více fyzicky náročný squash. Ubytování u Macochy si zamilujete a budete se sem velmi rádi vracet. Příjemně Vás překvapí také nízká cena za ubytování.

Kam na výlet během dovolené v Blansku?

Město Blansko Vám poskytne velkou škálu k bližšímu poznání nejen samotného města Blanska, ale také jeho okolí. Město Blansko je považováno za vstupní bránu již zmíněného Moravského krasu. Na své si zde přijdou, jak milovníci přírody, tak industriální architektury a technických památek. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost navštívit pozdně renesanční zámek, v němž je umístěna expozice Muzea Blanska. Ta se jako jediná v České republice věnuje dějinám železářství od pravěku po současnost. V horkých parných dnech se můžete zvlažit v místním aquaparku. Příjemné osvěžení však nabízí také všechny zpřístupněné jeskyně Moravského krasu včetně nejznámějších Punkevních. Zde se během prohlídky můžete dostat až na dno propasti Macocha. Výlet Vám zpříjemní plavba na loďkách. Dech beroucí krápníková výzdoba Vás doslova očaruje.

22. 03. 2021

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...