Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Víno jako dárek

Jste pozvaní na návštěvu k Vašim přátelům a rádi byste jim přinesli jako symbol toho, že si jejich pozvání vážíte, nějaký dárek? Hostitele určitě neurazíte lahví vynikajícího španělského vína. Španělská víno můžete vybrat u společnosti BMC Brno, která je předním dodavatelem španělských vín i potravin.

Bohatou nabídku na španělská vína naleznete na této webové adrese www.bmcbrno.cz. Vína pocházející z této oblasti patří mezi nejkvalitnější vína světa. Španělé mohou být patřičně hrdí zejména na červená vína, která se vyznačují nezaměnitelnou chutí, barvou i vůní. Pro španělská vína je typické, že se označují v souladu s dobou svého zrání. Tento údaj oceníte zejména při výběru konkrétního vína.

Španělé přitom každému doporučují ochutnat zejména vína z oblastí Rioja a Ribera del Duero, neboť právě vína z těchto oblastí patří k nejoceňovanějším vínům na světě. Vína, která zrají méně než dva roky, se označují jako vino joven neboli mladé víno. Vína zrající jeden až dva roky nesou označení Cosecha. Vína zrající půl roku až rok v barikových sudech získaly označení Crianza. Ke skvostům španělských vína patří především vína zrající minimálně jeden rok v barikových sudech. Milovníci vína by si neměli nechat ujít příležitost ochutnat vína Gran Reserva, která zrají minimálně 24 měsíců v barikových sudech a 12 – 36 měsíců v lahvích.

Jako dárek tak můžete hostitelům darovat například z oblasti Malága. Vynikající vína produkuje zejména vinařský sklep Bodegas Malága Virgen, který byl založen již v roce 1885. Tento vinařský sklep se honosí prestižním oceněním „Nejlepší vinařství v Andalucii“. Zlatou medaili Vinařské Litoměřice v roce 2007 získalo víno Sol de Malaga.

26. 10. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...