Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Darujte k Vánocům bambusy

Nevíte, co darovat svým známým či blízkým k Vánocům? Rádi byste je potěšili opravdu originálním dárkem? Co takhle jim věnovat některý z dárkových poukazů na zážitek či zajímavou věc. Dárkové poukazy nejčastěji obsahují zážitek v podobě tandemového seskoku, romantické večeře v luxusní restauraci, wellness procedury nebo například návštěvy pivovaru. Už jste se však někdy setkali s dárkovým poukazem na bambusy? Ten můžete jednoduše zakoupit na webových stránkách http://www.bambusy.cz/.

Dárkové poukazy se prodávají v ceně 500, 1000 nebo 2000 Kč. Jsou zasílány poštou a obdarovaní si jejich prostřednictvím mohou na jaře vyzvednout bambusy odpovídající částce na poukazu. V katalogu bambusů se vyskytují ty nejodolnější druhy, které můžete běžně pěstovat i v našich klimatických podmínkách.

Bambus nejčastěji uvidíte v parcích nebo zahradách jako okrasnou dřevinu. Naleznete ho však i v nádobách, které jsou umístěny na terasách nebo v zimních zahradách. Aranžéři ho mnohdy využívají v interiérech i na zahradách a zkrášlují jím vzhled prostor. Kromě bambusu lze možné zakoupit i zahradní doplňky a stavby z bambusu. Pokud jsou tedy i vaši známí či blízcí oddanými zahrádkáři nebo rádi kultivují a zkrášlují svoji zahradu či interiér, bambus bude netradičním dárkem do jejich sbírky dřevin.

Při výběru bambusů získají obdarovaní cenné rady pro jejich pěstování a zkušení pracovníci zahradnictví jim zodpoví jakékoli dotazy. Zboží je nutné si vyzvednou osobně, cestu za bambusy lze tedy spojit s hezkým výletem.

Dárkový poukaz na bambusy bude jistě zajímavým dárkem pro kteréhokoli člena vaší rodiny či kamaráda a jednoznačně bude tím nejoriginálnějším.

21. 12. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
Pěstování bambusů: Pěstujete někdo doma... 0 Mirek K. 08. 01. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...