Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Darujte reklamu či jiné netradiční dárky

Dáváte si s rodinou a s přáteli rádi netradiční dárky? Vyzkoušeli jste spolu již nepřeberné množství zážitků, bungee jumpingem počínaje a zorbingem konče? Máte spolu již procestovaný celý svět a neláká vás darovat dárek cestovního charakteru? Nezoufejte, existuje ještě mnoho možností, jak vaše blízké obdarovat.

Vhodným dárkem bývá například příprava utajené party, kterou připravíte, aniž by to dotyčný obdarovaný čekal. Vyhrát si můžete nejen s výzdobou celého prostoru, kde se bude oslava konat, ale také s gastronomickými pochoutkami. Nemusíte stále připravovat ty stejné jednohubky a nakupovat balíky nejrůznějších brambůrků, křupek a dalších nezdravých pochutin. Stejně tak nemusí dominovat slavnostní tabuli ani nakoupené přeslazené limonády. Vše můžete připravit jednoduše doma z kvalitních surovin. Mnoho návodů lze najít na internetu.

Pokud vám ale příprava takovéto slavnosti i přes všechny navrhované inovace připadá fádní a nudná, případně byste rádi přidali ještě další netradiční dar, zkuste se zamyslet třeba nad výrobky z plexiskla. Ačkoliv to zní možná bizarně, plexisklo je materiál, z něho ž jde vyrobit téměř cokoliv! A vlastní-li vaši blízcí třeba i malou firmičku, jistě ocení jakýkoliv výrobek z tohoto materiálu, díky kterému budou moci prezentovat své služby.

Společnsot Marksimon se již řadu let zabývá reklamním průmyslem a výroba jakékoliv reklamy je pro ni hračkou. Na stránkách společnosti www.marksimon.czsi můžete prohlédnout široké portfolio výrobků, které vzešlo z její dílny. Nejčastějším produktem, který zákazníci požadují, je celoplexisklová krabička, která slouží k prezentaci výrobků. Darujte jednu z nich i vy, možná budete překvapeni, jakou udělá vlastníkovi kterékoliv firmy radost.

 

 

30. 03. 2016

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...