Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Paseky nad Jizerou – místo pro krásnou zimní dovolenou

Léto je neodmyslitelně za námi a je na čase začít přemýšlet nad tím, kde oslavit letošního Silvestr nebo kam vyrazit na zimní dovolenou. Lákavou nabídku pro strávení pár dní v překrásné přírodě přináší ubytování Paseky nad Jizerou.

Jedná se o horské rekreační středisko, které se nachází v západním cípu Krkonoš. Na své si zde přijdou naprosto všichni, neboť je řeč o ideálním místě pro turistiku, cykloturistiku a v neposlední řadě pro zimní sporty.

V penzionu Paseky nad Jizerou se můžete ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny sociálním zařízením a televizí. Čtyřlůžkové pokoje jsou útulným ubytováním pro rodiny s dětmi či malé skupinky lidí.

Kdo neholduje zrovna jedení v restauracích, můžete využít kuchyňky, které jsou k dispozici ve čtyřlůžkových pokojích. Malebné horské rekreační středisko Paseky nad Jizerou se nachází nedaleko od známého lyžařského střediska Rokytnice nad Jizerou. Ročně vyhledávají Paseky nad Jizerou milovníci lyžování, neboť zde mohou využít k lyžování dokonale udržované vleky a sjezdovky. Kdo si nedovede představit dovolenou bez návštěvy místních pamětihodností, může zavítat do barokního kostela sv. Václava z roku 1789, kde je k vidění vzácný rokokový oltář, který pochází z uzavřeného kostela sv. Václava ve Staré Boleslavi.

Paseky nad Jizerou jsou skvělou příležitostí, jak se naučit lyžovat a cítit se bezpečně na sjezdových lyžích, nebo si užít jízdu na snowboardu. Pokud nevlastníte vlastní lyže, nevěšte hlavu, neboť je zde k dispozici také půjčovna sportovních potřeb na lyžování. Penzion Paseky nad Jizerou je skvělou příležitostí, jak strávit zimní dovolenou.

20. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
výlety: Prosím o... 0 Hana 19. 02. 2013
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...