Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Levné ubytování Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou je horské městečko, které láká nejedním překvapením. Můžete se vydat na výlety po rokytnických kapličkách a kostelích nebo se kochat zdejší malebnou krajinou. Horská krajina a zdejší hory vybízí k túrám a výletům. V každém případě ale budete potřebovat to správné levné a hlavně kvalitní ubytování. A to vám nabízíme my. Vy si pak můžete užívat čerstvého vzduchu a pohodové dovolené. SportHotel Bohemia se může pyšnit nízkými cenami ubytování, rodinným prostředím a hlavně kvalitou zdejších služeb. I vy si chcete vychutnat svou dovolenou v příjemném hotelu?

Hotel nabízí celkem 150 lůžek. Pokoje jsou jak po dvou, po třech nebo po čtyřech lůžkách a celkem je pokojů 60. Můžeme se pochlubit nejlepšími službami a velkým společenským vyžitím. Dámy jistě ocení kosmetiku nebo příjemné masáže. Pánové zdejší hernu, kde se jistě nebudete nudit. Můžeme nabídnout saunu a další podobné služby. Pokud byste se rádi vydali na výlet, ale nevíte kam, tak vám s radostí pomůžeme s výběrem. A pokud byste si potřebovali půjčit lyže, tak ani to není u nás problém. O zábavu se postaráme i u vašich ratolestí. Navíc můžeme nabídnout kvalitu hotelu a levné ceny. Nesmíme opomenout ani naši vyhlášenou restauraci a pivnici, kde vám připravíme tradiční česká jídla a nejrůznější české speciality.  Kvalitní a hlavně levné ubytování v Rokytnici nad Jizerou, to je Sporthotel Bohemia.

Více informací se můžete dozvědět na našich webových stránkách www.sporthotel-bohemia.cz, kde si můžete přečíst vše o našem hotelu a jeho službách. Stejně tak si můžete prohlédnout náš ceník a další užitečné informace. Kvalitní ubytování v Rokytnici nad Jizerou? To je Sporthotel Bohemia.

25. 10. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...