Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Buďte originální při výběru dárku pro muže ke čtyřicítce

Blíží se čtyřicáté narozeniny Vašeho dobrého kamarády a rádi byste mu k tomuto životnímu jubileu věnovali s ostatními členy party originální narozeninový dárek? Zapomeňte pro tentokrát na obálku s finančním obnosem a buďte mnohem méně nápadití. Inspiraci na dárek k narozeninám pro ženui pro dobrého kamaráda můžete čerpat na webových stránkách Firmy na zážitky.

Jaký vybrat dárek ke čtyřicátým narozeninám?

Čtyřicítka je obvykle věk, kdy máme pocit, že musíme dohnat vše, co jsme doposud nestihli. Rozhodně by se tedy tyto narozeniny neměly obejít bez velké narozeninové oslavy. Zatímco tradičním dárkem pro muže ke 40 v pánském kolektivu je lahev kvalitního alkoholového nápoje, Vy můžete letos vymyslet mnohem osobitější dárek. Žádný muž jistě nepohrdne ani dárkem v podobě zážitku. Ve čtyřiceti letech je muž ještě dostatečně při silách na to, aby si užil indoor skydiving nebo jízdu ve sporťácích na okruhu. Hranice odvahy může posunout při flyboardingu, který představuje skvělou adrenalinovou novinku mezi adrenalinovými zážitky. Flyboarding si užijí všichni, kteří milují létání a pobyt ve vodě. Letos navíc přichází na adrenalinový trh naprostý novinka v podobě Flyboardu V4. Díky němuž je možné zažít rotaci kolem vlastní osy.

Dárek pro děti k jejich červnovému svátku

Již nyní na konci dubna se můžete zamyslet nad tím, jakým dárkem potěšíte Vaše děti na Den dětí. Výběr zde je velmi bohatý www.firmanazazitky.cz/darky-pro-deti/. Děti již od raného věku rády pozorují nejrůznější zvířata, proto rozhodně chybu neuděláte, zpříjemníte-li jim tento svátek rodinným krmením zvířat v zooparku nebo rodinným pobytem nedaleko Adršpašských skal. V portfoliu Firmy na zážitky najdete tipy na dárky, jak pro malé děti, tak dospívající adolescenty.

27. 04. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...