Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Dárky pro ženy

Rozhodnete-li se najít ženu, která nerada dostává dárky, věřte, že budete hledat jehlu v kupce sena. Každou ženu zajisté potěší malý či větší dárek. Důvodem může být oslava narozenin, svátek či speciální událost, nebo jednoduše touha udělat ženě radost. Muži často zapomínají na významná výročí, a jelikož jsou ženy od přírody citlivé a romantické povahy, nejeden pár se v podvečer významné události ocitne v hádce. Přitom by stačilo ženě darovat květiny nebo něco sladkého, aby byla její duše naplněna.

Abyste předešli tomu, že ženy budou z dárku zklamané, je dobré zjistit, co se budoucí obdarované líbí či jaké překvapení by ráda obdržela. Průzkum tužeb se dá provést několika způsoby. Prvním je přímý dotaz ohledně představy o dárku. Pokud si však přejete ženu skutečně překvapit, lepším krokem je získat informace od kamarádek či rodinných příslušníků nebo ji vzít do nákupního centra a pozorně sledovat, jaké výrobky a věci obdivuje. I ženy mají rády originální dárky, které mohou být tvořeny rozmanitými drobnostmi, jako jsou například chňapka ve tvaru žáby, přesýpacím hodiny, čajový set nebo zvonečkem s nápisem SEX.

Pokud se muž (většinou na poslední chvíli) rozhodne jít na nákupy s cílem najít dárek pro kamarádku, přítelkyni či manželku, nejčastěji volí luxusní parfém, šperk, sexy spodní prádlo nebo kosmetický či dekorativní balíček. Všechny tyto výrobky jsou osvědčené a ženy jistě potěší. Otázkou však zůstává, zda budou přímo nadšené. Ženy totiž, stejně jako muži, rády dostávají i netradiční dárky v podobě zážitku. Velice populární jsou thajské masáže, beauty dny v kosmetickém salónu, tandemové seskoky nebo večeře v luxusních restauracích. Ženy v podstatě uvítají jakékoli zážitky, které sami nemusejí organizovat a zařizovat. Přemýšlíte-li tedy nad specifickým dárkem, určitě se porozhlédněte po dobrodružství či dokonce adrenalinu. 

22. 07. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...