Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Jakým gurmánským zážitkem potěšit známé?

Obdrželi jste v nedávné době pozvání na narozeninovou oslavu od rodinných známých a rádi byste k této příležitosti darovali originální dárek? Potěšte je netradičním dárkem v podobě poukázky na některý z gurmánských zážitků vybraných zde www.firmanazazitky.cz

Kam za gurmánskými zážitky?

Právě tento typ zážitků poskytuje skvělou příležitost k pochutnání si na delikatesním jídle. Mnohé z nich pro hosty připraví věhlasní kuchaři, jako je Zdeněk Pohlreich. Během gurmánských zážitků na obdarovaného čeká ochutnání světových pochoutek z asijské kuchyně, ale i tradiční české kuchyně. Některé zážitky jsou specifické také svým prostředím. Každý z nás si čas od času dopřeje menu v restauraci, avšak komu se poštěstí najíst se během plavby po Vltavě nebo v oblacích. Pokud víte, že obdarovaná osoba si ráda přečte knihu se středověkým tématem, poslechne lyrickou hudbu nebo shlédnete film věnovaný tomuto historickému období, můžete ji mile překvapit voucherem na posezení ve středověké krčmě. Díky gurmánským zážitkům si mohou zájemci sami upražit kávu nebo připravit sushi. Lákavá je také návštěva palírny Rudolfa Jelínka a tamější degustace.

Nenechejte si ujít příležitost ke skydivingu 

Při výběru dárku pro Vaše známé můžete myslet také na sebe a obohatit Vaše volnočasové aktivity nezapomenutelnými adrenalinovými zážitky. Populární se v poslední době stává především indoor skydiving. Právě během tohoto zážitku můžete zažít omamný pocit volného pádu, aniž byste se museli obávat, zda dopadnete při otevření padáku skutečně na zemskou pevninu. Vítr v unikátním větrném tunelu v Hurricane Factory aréně proudí o rychlosti větru až 270 km/hodina.

25. 06. 2018

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...