Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Příslušenství k iPhone jako dárek

Vybíráte dárek pro svého známého a jako vždy si s ním lámete hlavu? Zamyslete se, zda nemá náhodou mobilní telefon iPhone. A pokud je vaše odpověď kladná, jednoduše mu pořiďte nějaký výrobek z příslušenství iPhone. Nabídka je totiž široká, možnosti velké a vám odpadne starost s hledáním věci, která by ho stejně nepotěšila tolik, jako doplněk pro svého „miláčka“.

Pouzdra a kryty na iPhone jsou jedním z prvních druhů zboží, které stojí za prohlédnutí. Je váš známý muž či žena? Pokud budete vybírat kryt nebo obal pro ženu, na výběr máte plastové druhy v různých barvách. Poměrně oblíbené jsou růžové, červené nebo modré varianty. Seženete ale i průsvitné nebo gumové obaly. Pro muže můžete zvolit obal Angry birds, který je vyroben v černé barvě a na zadní straně krytu má obrázek „rozzlobených ptáků“.

Pouzdra na iPhone jsou většinou vyrobeny z kůže a obsahují zapínání. I zde naleznete různé barevné kombinace. Mobil se do pouzdra vkládá buď z vrchu, nebo z boku. Většina pouzder se zapíná suchým zipem nebo cvočkem. Muži si podélný obal často umisťují na pásek od kalhot, aby ho měly neustále po ruce. Sportovce určitě potěšíte i neoprenovým obalem na ruku, který lze používat při sportu v případě, že musí mít telefon u sebe. Navíc na něm mohou poslouchat svou oblíbenou hudbu, což jim sportovní aktivitu ihned zpříjemní. Všechny kryty a obaly chrání mobilní telefony před poškrábáním a opotřebením, což z nich činí velice praktický dárek pro každého.  

Držáky, doky, stojánky i sluchátka prodlužují seznam možných dárků o další řádky. Kdo by pohrdal kvalitními sluchátky In-ear s mikrofonem a krabičkou, která slouží k jejich bezpečnému uchovávání? Odpověď zní málokdo. Příslušenství k iPhonu je tedy skutečně značné množství, určitě proto vyberete vhodný dárek pro každého.

24. 08. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...