Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Daruj společně strávený čas v Moravském krasu

Podzimní prázdniny klepou pomalu na dveře a Vy se začínáte pomalu promýšlet, kde by se dali strávit? Možná jen hledáte ubytování pro romantický prodloužený víkend v malebné přírodě jižní Moravy. Ať už tak či onak, skvělou možnost k relaxaci poskytuje Moravský kras.

Kam o podzimních prázdninách?

Ubytování Macocha poskytuje útulné ubytování, jak pro rodiny s dětmi, tak jednotlivce, kteří nesnáší nudu. Ubytování hotelového typu disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Hotel www.hotelprobe.cz je vybaven rovněž restaurací, kde si můžete dopřát něco dobrého k jídlu. Majitelé mysleli při budování rekreačního zařízení také na sportovní vyžití svých hostů. Díky tomu si můžete v bezprostřední blízkosti hotelu zahrát kuželky nebo o něco náročnější squash. V hotelu se pravidelně pořádají rovněž nejrůznější semináře a konference. Do ubytování Macocha můžete přijet také v momentu, kdy se rozhodnete uspořádat třídní sraz nebo setkání kamarádů.

Podzim plný nevšedních výletů

Moravský kras se nachází severně od Brna a patří mezi nejnavštěvovanější místa České republiky. Moravský kras se řadí také k nejvýznamnějším krasovým oblastem ve střední Evropě. Moravský kras je protkán více než 1100 jeskyněmi, z nichž pět je zpřístupněno veřejnosti. Veřejnost můžete navštívit Punkevní jeskyně s možností plavby na podzemní říčce Punkvě a dostat se tak na dno propasti Macocha. Dech beroucí podívanou na krápníkovou výzdobu slibují Kateřinská jeskyně i jeskyně Balcarka. Místní jeskyně Vám dovolí nahlédnout do tajemství dávno vyhynulého života i vývoje lidské společnost. To platí rovněž pro jeskyni Kůlna, v níž bylo doloženo archeology nejstarší osídlení Moravského krasu člověkem neandertálským z doby před 120 000 lety. Neméně obdivuhodné jsou nálezy rytin koní a bizonů na koňských žebrech z jeskyně Pekárny. Na konci sezóny můžete zavítat také na některý z místních zámků a hradů nebo si přijet pochutnat na pivu do pivovaru v Černé hoře.

24. 09. 2020

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...