Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Kvalitní brýle od Hoya

Musíte nosit brýle či kontaktní čočky? Vyzkoušejte barevná brýlová sklaod společnosti Hoya. Barevná brýlová skla této značky je možné si vybrat ze široké nabídky odstínů. Společnost Hoya vyrábí také samozabarvovací brýlová skla a klasické brýlové čočky. Barevná škála od Hoya se skládá ze dvou částí. Pro každou část je typická barevnost, jež splňuje podmínky módního stylu každého, kdo by rád tyty brýle nosil.  Barevná skla musí plnit také svou funkčnost a to konkrétně, aby umožňovala majiteli kvalitní vidění. V neposlední řadě musí být barevná brýlová skla u svého majitele oblíbená. Při výběru by měl každý zájemce o tyto brýle myslet na to, že by barva a odstín měly odpovídat intenzitě slunečního záření. Přitom platí zákon čím větší intenzita paprsků, tím by měla být skla tmavší.

Jak již bylo napsáno výše, společnost Hoya se nezabývá pouze výrobou a prodejem barevných brýlových skel, ale také brýlových čoček a brýlových skel. Přitom tento sortiment zdravotnického zboží splňuje veškerá lékařská nařízení. S kvalitními brýlemi od Hoya budete vidět Váš okolní svět mnohem lépe než doposud. Také technologie nanášení je ta nejkvalitnější. U společnosti Hoya si vyberete ty pravé brýle a čočky přímo pro Vás, a´t už trpíte jakoukoliv oční vadou. Hoya nabízí brýlové čočky, které jsou vyrobeny hned z několika prvotřídních materiálů.

Například brýlové čočky Eyvia 1.74 se vyznačuje ultratenkým a zároveň estetickým materiálem brýlových čoček. Oproti tomu pro brýlové čočky Eyas 1.60 je charakteristický pružný materiál pro jasné vidění. Pro aktivní životní styl a vysokou odolnost proti nárazu jsou ideální brýlové čočky PNX 1.53. Více informací k jednotlivým typům naleznete na této webové adrese: www.hoyavision.cz/index.php?page_id=17371

28. 04. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...