Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Skutečně originální svatební dary

Chystáte se kamarádům či sourozencům na svatbu a ráda byste jim darovala skutečně pěkný svatební dárek? Z obchodních výloh na nás často koukají zajímavé věci, které by se svatebčanům mohly hodit do kuchyně nebo jako dekorace do obývacího pokoje, avšak když danou věc prohlížíme podrobně nebo ji dokonce držíme v rukou, často nás napadne, co když ji dostanou svatebčané dvakrát? Takovýmto nočním můrám se můžete vyhnout díky nabídce Firmy na zážitky. Tato společnost se zabývá již řadu let nabídkou voucherů na nejrůznější zážitky. Nabídku naší společnosti naleznete na této webové adrese www.firmanazazitky.cz

Novomanželům tak můžete darovat například poukázku na adrenalinový zážitek v podobě letu vrtulníkem R44 nad Brněnskou přehradou. Vrtulníkem proletíte Brno Medlánky a dále směrem na Masarykův okruh až k Brněnské přehradě. Mají-li snoubenci rádi historii a víte-li, že by nepohrdli večeří, která by připomínala středověkou žranici, pak je určitě zaujmete středověkou žranicí pro dva. Novomanželé budou jistě originálními svatebními dary nadšeni. 

Celý večer se budou moci unášet dobovými recepty a atmosférou středověké krčmy. Atmosféře to pravé ořechové dodá doprovodní program. Celý večer jim k radosti bude hrát středověká kapela, o lepší náladu se postará tanečnice s šavlemi i křídli. Budoucnost si mohou nechat vyložit kartářkou. Chuťové pohárky si pochutnají na dančí pochoutce, kormě i domácí pálence. K perličkám společnosti Firma na zážitky patří také degustační menu v Žižkovské věži i menu s romantickým dezertem v italské restauraci La Bottega Tusarova. Tyto zážitky můžete mít připraven také jako dárky k vánocům. Tříchodové menu doplňují tři druh čokolády s malinovou omáčkou ve tvaru srdce.  

30. 06. 2015

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...