Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Dárek plný překvapení

Připravte svým blízkým či přátelům překvapení a obdarujte je poukázkou na tandemový seskok padákem. Tento jedinečný zážitek je určen pro každého a svou originalitou předčí veškeré tradiční dárky. A pokud objednáte minimálně dva seskoky a video, získáte fotografie zdarma. A co mohou obdarovaní očekávat? Zajisté to budou nezbytné instrukce a spousta adrenalinu.

Tandemové seskoky jsou mezi lidmi velice oblíbené. Poté, co se uchazeč dostaví na letiště, absolvuje krátkou pozemní přípravu a shlédne stručné instruktážní video. Během těchto aktivit se také seznámí se svým tandempilotem a převlékne se do speciální kombinézy. Jakmile se dostane na řadu a nastoupí do letadla, bude ho čekat přibližně 20 minutový let a výstupem do výšky 4 000 metrů. Ta je potřebná pro samotný tandemový seskok. Během letu si tandempilot svého klienta připoutá pomocí popruhů na hruď a jakmile dostane signál k výskoku, vyskočí. Vše probíhá velice rychle.

Po výskoku z letadla následuje 50 vteřinový volný pád, při kterém si obdarovaný plně užije pocitu prázdného prostoru a bude moci získat rychlost až 200 km/h. Gesty může také komunikovat s parašutistou kameramanem nebo fotografem. Ve výšce 1 500 metrů tandempilot vypustí padák a následuje až 10 minut letu na padáku. Během něj je uchazeč obvykle vyzván k řízení padáku a vyzkouší si například i točivé pohyby. Přistání je bezpečné a měkké do pozice sedu, na některých letištích dokonce před terasu restaurace, kde mohou čekat jedincovi blízcí.

Tandemový seskok Praha zahrnuje letiště v Příbrami nebo Mostu. Ty se řadí mezi nejfrekventovanější v naší zemi a jsou hojně navštěvovány širokou veřejností, cizinci i parašutisty. Na letištích se skáče od jara do podzimu, o víkendech i svátcích, vždy je však prvně třeba se objednat předem. Tandemový seskok bude jistě skvělým dárkem pro každého a v člověku zanechá jedinečné vzpomínky.

27. 09. 2012

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
super nápad: Na tandemový seskok... 0 sára 28. 03. 2013
super nápad: Tandemový seskok... 2 Andrea Š. 20. 12. 2012
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...