Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Dárky pro muže

Hledáte vhodný dárek pro svého partnera k narozeninám či k jiné události? Nová knížka, košile či kosmetika jistě Vaše partnera potěší, ale dech mu tím pomyslně určitě nevyrazíte. To se Vám však může podařit díky dárku, který vyberete prostřednictvím nabídky společnosti Allegria Firma na zážitky. Stačí jen znát tajná přání nebo koníčky Vašeho partnera a vybírání může začít.

Snad každý muž snil v dětství alespoň na chvíli stát se popelářem. Toto jeho dětské přání mu můžete splnit v podobě darování poukazu na vyzkoušení si tohoto povolání. Vyzkouší si na vlastní kůži, co obnáší svoz komunálního odpadu. Váš partner bude moci řídit popelářské auto v metropoli České republiky. Přičemž si bude moci obléknout popelářskou vestu, která dodá tomuto zážitku skutečné kouzlo. Chcete-li dopřát svému příteli či manželovi skutečný gurmánský zážitek, pak můžete vsadit na večeři s odpočinkem v pivní lázni v okolí Plzně. Pivní lázně je připravena z mladého piva, živých kvasnic s přidáním sladu a chmele. Vitamín B, semel i obilní extrakt, které tato pivní lázeň obsahuje, skvěle napomáhají k regeneraci pokožky i ke zklidnění celého těla. Tato koupel má skvělé účinky nejen na pleť, ale také na celý organismus. Lepší odpočinek Váš partner nemůže zažít. Po koupeli následuje večeře, která je stvořena z typických českých pokrmů. S tímto dárkem pro muže mu uděláte obrovskou radost. 

Firma na zážitky se však nezaměřuje pouze na dárky pro muže, ale také dárky pro ženy. Ženy rády uvítají odpočinek při masáži, která jim přinese královské uvolnění. Tato masáž je inspirována zkrášlujícími rituály egyptských královen spojená s nahřáním v infrasauně a umocněna dotekem jemných olejů s mystickou vůní. 

21. 04. 2014

Diskuze k článku

Téma Počet odpovědí Uživatel Datum vložení
číst vše Nový příspěvek

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...