Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Darujte dovolenou v Krkonoších

Jestliže chcete prožít překrásnou dovolenou, nemusíte jezdit daleko. Není nutné utrácet spousty peněz za exotické krajiny a přímořská letoviska. Svou náruč vám nabízí krásné Krkonoše, ve kterých se zabavíte, užijete si spoustu dobrodružství a hlavně si je velice zamilujete. Můžete zde využít levné ubytování Rokytnice nad Jizerou, díky kterému získáte přístřešek na tak dlouhou dobu, kterou budete potřebovat. Toto ubytování není pouze útočištěm a místem na přespání. Má svou určitou atmosféru, díky které se budete na své dovolené cítit jako v pohádce. Překrásné horské chaty i hotýlky jsou vhodné pro každého. Na své si zde rozhodně přijdou mladé páry, důchodci, rodiny s dětmi nebo party kamarádu.

Nádherné město Rokytnice nad Jizerou vám dokáže nabídnout spoustu zajímavého. V centru navštivte různá kulturní, vzdělávací nebo zábavná střediska, navštivte krásné památky nebo si poseďte v některé z místních krásných hospůdek. Letní dovolená v této oblasti má něco do sebe. Jezdí sem tisícovky turistů a to nejen z naší republiky, ale také ze zahraničí. I vy se můžete odreagovat od všedních starostí, získat novou energii a zažít něco nevšedního. Rokytnice nad Jizerou je to nejlepší místo pro každého z nás.

V létě si zde máte navíc možnost užít spoustu zábavy. Pro ty odvážnější jsou zde k dispozici adrenalinové sporty, vodní přehrada, zajímavé pěší túry, cyklistika, tenis, volejbal a další sportovní aktivity. Pokud nejste zrovna příznivci pohybu, určitě dáte přednost raději nějakému wellness centru, ve kterém se o vás postarají odborníci a pomohou vám dobít ztracenou energii. Krásná dovolená, kterou podtrhuje ubytování Krkonoše, se vám zapíše do paměti a vy se sem budete chtít vracet stále znovu a znovu. Vyjeďte i vy vstříc nevšednímu dobrodružství a poznejte mnohé krásy letní dovolené v Krkonoších.

13. 08. 2012

Diskuze k článku

ubytování Rokytnice (Jarmila A.) 13. 02. 2013 Odpověď

Máte tip na dobré ubytování v Rokytnici?

Re: ubytování Rokytnice (Petr) 27. 03. 2014 Odpověď

Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...