Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Kam na dovolenou na Moravě?

Letní prázdniny klepou na dveře a Vy stále nevíte, kam vyrazíte s dětmi na dovolenou? Přijeďte do malebného okolí Moravského krasu a prožijte zde krásnou letní dovolenou.

Kam za koupáním v Blansku?

Ubytovat se můžete v komfortně zařízeném ubytování Blansko a okolí, které rádo přivítá, jak rodiny s dětmi, tak jednotlivce, kteří rádi poznávají blíže krásy České republiky. Těšit e můžete nejen na rozmanité výlety do okolí, tak také na pestrou nabídku sportovního a kulturního vyžití. Velmi příznivé jsou také ceny za ubytování. V parném horku se můžete přijít zchladit do moderně zařízeného aquaparku města Blansko. K dispozici je dvaceti pěti metrový plavecký bazén, tři skokanské můstky, divoká řeka s houpacím bazénkem uprostřed i padesát pět metrů dlouhý tobogán a mnoho dalších atrakcí. Nudit se nebudete ani na souši, neboť v zadní části areálu se nachází široká písečná pláž se stylovým dětským hřištěm. Vaše ratolesti si tak budou moci po koupání prolézt prolézačky i se pohoupat na houpačkách. Starší si mohou zahrát oblíbený volejbal na plážových volejbalových kurtech.

Kam na výlet v okolí Moravského krasu?

Ubytování Macocha disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Nabízí tak pohodlné ubytování pro všechny věkové kategorie. Z ubytování Blansko získáte výhodný výchozí bod pro podnikání Vašich výletů. K největším lákadlům patří především Moravský kras s krásnou krápníkovou výzdobou, nedaleký hrad a zámek v Boskovicích i jeskyně Rudka v Kunštátě. Léto v Blansku si zamilujete již během pár hodin.

26. 06. 2019

Diskuze k článku

Diskuze zatím neobsahuje žádný příspěvek.

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...