Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Návštěva u kartářky

Hledáte opravdu originální dárek? A máte přátele, kolegy nebo rodinné příslušníky, kteří se nezaleknou podivných nápadů a zážitků a jsou ochotni vyzkoušet téměř cokoli? Pak neváhejte a darujte jim poukaz na návštěvu kartářky a věštkyně.

Mnoho lidí věštkyně navštěvuje buď ze zvědavosti či sázky, nebo v momentě, kdy se ocitnou na životní křižovatce, na které se musí rozhodnout, jakým se vydají směrem. Většinou neví, jakou cestu mají v životě zvolit a nejsou si jisti ani radami od přátel. Proto se často obrací na zkušené věštkyně a hledají u nich pomoc. Vnímají je jako nezaujaté tlumočnice jejich osudu a věří, že jim usnadní jejich rozhodování.

Nejběžnějším způsobem věštění je výklad karet nebo číselných kombinací týkajících se narození člověka a dalších detailů z jeho soukromí. Zkušená věštkyně je potom schopna vyložit symboly karet a čísel a předpovědět, co člověka v jeho životě čeká, ať už se to týká krátkého či dlouhého časového horizontu.

Pokud se v okolí vašeho bydliště žádné takové služby nevyskytují, je možné využít internetu. Každá věštírna online je připravena vyložit váš osud a pomůže vám nahlédnout do nitra duše. Pomocí skype hovoru, SMS zprávy nebo osobního telefonátu můžete kontaktovat kohokoli z kartářek online a podělit se s nimi o váš duševní stav. Očekávejte věštby kladné, ale i záporné, neboť i ty vás mohou posunout dále a díky nim můžete více proniknout a pochopit své vlastní já.

Kromě věštění online můžete požádat i o svůj týdenní, měsíční či roční horoskop, a pokud v něj máte důvěru, budete schopni si dle jeho informací naplánovat svůj program. Ať už tedy věříte v sílu symbolů karet, čísel, run či čínským znaků nebo ne, návštěva věštkyně může být zajímavou zkušeností.

17. 07. 2012

Diskuze k článku

Máte někdo pozitivní zkušenost? (Evelína Sl.) 29. 01. 2014 Odpověď

Chtěla bych se zeptat na pozivitvní zkušenosti s kartářkami. Má smysl navštívít kartářku, pokud se cítím na životní křižovatce?

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...