Originální dárky pro Vaše známé a blízké

Věcné dárky už nejsou in, darujte zážitky

Čím dál tím více lidé přichází na to, že věcné dárky již nejsou tolik v kurzu. Samozřejmě, u dětí a dospívajících vyvolá darování jejich vytouženého předmětu vzrušení a naprostou radost; u dospělých, kteří již většinou mají vše, co kdy potřebovali a co kdy chtěli, by to byl jen další předmět do sbírky. Určitě i vy, pokud máte léta Kristova již za sebou, oceníte více nějaký originální dárek v podobě zážitku, než v podobě drahé vázy – samozřejmě, váza vás může potěšit, ovšem k čemu vám bude desátá váza? Většinou takové dárky vznikají tehdy, když již dárce neví, co by koupil. Ale to není žádná hanba, každý se jednou za čas ocitneme v místě, kdy si neumíme pomoci, a tak hledáme po vhodné náhradě. Abyste se odlišili od šedého průměru, zkuste darovat zážitkové dárky namísto těch věcných! Tak kladná odezva na neotřelý výběr vás opravdu překvapí.

Plno lidí, kteří se nachází v této pozici, si však již do svých oblíbených záložek vložilo stránku, která jim v jejich nesnázích vždy pomohla. Uložte si i vy www.firmanazazitky.cz mezi své oblíbené stránky, abyste v případě „nouze“ měli chytrého rádce hned po ruce. Nezáleží, jestli hledáte dárek pro svou sestru, bratra, matku, otce, manžela, manželku nebo kamarády. Je zcela jedno, jestli se jedná o výročí, narozeniny, jmeniny, Vánoce, úspěšné složená maturita, promoce anebo dokonce svatební dar pro kamarády. Určitě zde najdete dárek, který bude pro obdarovávaného jako šitý na míru.

Zmiňované Vánoce jsou sice ještě daleko, nicméně někteří lidé mají rádi nakupovat s předstihem. Velkým předstihem. Proč již nyní tedy nezačít alespoň zhruba sbírat nápady na vánoční dárky a pomalu, ale jistě je realizovat? Zkuste letos vsadit na netradiční dárky k Vánocům a darujte milovníkovi adrenalinu (ne)bezpečnou jízdu ve Ferrari nebo Hummeru, seskok padákem či novinku a velký světový trhák s názvem indoor skydiving. Romantickou duši však něčím takovým zrovna nepotěšíte, vsaďte proto na zážitky jemnějšího charakteru – netradiční večeře třeba na zámku nebo v restauraci s výhledem na celé hlavní město a mnoho dalších. I těch zde totiž naleznete víc než dost – můžete tedy vybírat tolik rozmanitých dárků, kolik se vám jen zachce.

17. 07. 2013

Diskuze k článku

Věcné dárky také potěší (Kamila Dv.) 16. 12. 2013 Odpověď

Podle mě jsou věcné dárky taky fajn, ale musí se vybírat s láskou a myšlenkami na obdarovaného. Nicméně díky za tipy na zážitkové dárky - určitě jsou v mém okolí tací, kterým takovýto netradiční dárek udělá velkou radost!

Re: Věcné dárky také potěší (René M.) 11. 08. 2014 Odpověď

No ono záleží. Když někomu dáváš pořád věcné dárky, tak věřím, že ze změny bude příjemně potěšen. Osobně jsem začal darovat zážitky nebo dárkové poukazy na zážitky a mám u známých velký úspěch :-)

Nový komentář

Fotogalerie

Fotogalerie

Nejnovější diskutovaná témata

No ono záleží. Když někomu...
ubytování Rokytnice (27. 03. 2014)
Jo, Sport Hotel Bohemia! :-)
Chtěla bych se zeptat na pozivitvní...